Bliskość w małżeństwie mimo rozbieżności zdań. Koniec destrukcyjnych kłótni. - RazemNaZawsze

Cieszymy się, że chcesz zaangażować się, by przerwać destrukcyjne kłótnie w Waszym małżeństwie i cieszyć się bliskością mimo rozbieżności zdań. 

Jak mówiliśmy w filmiku (jeśli go jeszcze nie widziałaś/widziałeś, koniecznie obejrzyj), pracujemy nad Projektem, dzięki któremu będziecie mogli przyjrzeć się swoim konfliktom, by poznać ich specyfikę i krok po kroku zacząć je rozbrajać. 

A tym czasem… 

opisz nam najbardziej destrukcyjną kłótnię w Twoim małżeństwie, czyli taką, która niszczy bliskość pomiędzy Wami i której chcesz się pozbyć raz na zawsze.

A my odwdzięczymy się – już wkrótce poinformujemy Cię, gdzie możesz (za darmo) znaleźć wskazówki jak możesz położyć jej kres. 

Oto kilka pytań, dzięki którym możesz opisać nam destrukcyjną kłótnię w miarę prosty i jednocześnie zrozumiały sposób. Oczywiście to tylko podpowiedź, jeśli nie chcesz, nie musisz z niej korzystać. 

Możesz również wysłać emaila na nasz adres : malgorzata.nycz@razemnazawsze.pl

  1. Jaki jest powód kłótni, którą uważasz za najbardziej destrukcyjną w Waszej relacji?
  2. Co Ty mówisz w trakcie tej kłótni? Jakich słów używasz?
  3. Co wtedy mówi „druga strona”? Jakich słów używa?
  4. Jak kończy się ta kłótnia?
  5. Jak zachowujecie się po zakończeniu kłótni?
  6. Czy ten temat wraca? Jeśli TAK, to jak często?

Będziemy prosić Cię również o Twoje imię i adres email, na który prześlemy Ci informację, gdzie możesz znaleźć wskazówki jak możesz położyć kres destrukcyjnej kłótni. Nie przesyłamy żadnego spamu niezwiązanego z Projektem. Oczywiściej, jeśli nie chcesz, nie musisz nam podawać tych danych. 

    Przewiń do góry