Odbuduj Twoją relację małżeńską

RazemNaZawsze

Wybierz warsztaty relacyjne lub terapię dla małżeństw

Warsztaty dla małżeństw

Warsztaty dla małżeństw „Wolni od destrukcyjnych kłótni” oparte o naszą autorską metodę, przynoszą małżeństwu zazwyczaj natychmiastową ulgę i poprawę. Nasze warsztaty to 8 godzin intensywnej pracy, w trakcie których doświadczysz wpływu przeszłości Twojej i Twojego męża na Waszą relację. Doświadczysz, a nie tylko zrozumiesz. Jest to bardzo uwalniające przeżycie, które daje motywację do dalszej pracy nad odbudową relacji. 

Terapia małżeńska

Terapia małżeńska jest formą pracy rozłożoną w czasie, kiedy z sesji na sesję przechodzicie z pomocą psychoterapeuty przez Wasze problemy małżeńskie i uczycie się nowego sposobu rozumienia i rozwiązywania konfliktów. Polecamy rozpocząć pracę nad Waszą relacją w tej formie, kiedy kryzys w Waszym małżeństwie jest tak duży, że więcej jest tzw. “cichych dni”, niż czasu, w którym konstruktywnie ze sobą rozmawiacie.

Kurs online

3 tygodniowy kurs online dla wszystkich, którzy chcą się przestać bezsesnsownie kłócić.

To uproszczony proces, dzięki któremu nauczysz się, jak skutecznie otrzymywać to, czego potrzebujesz. Bez pretensji i złości.

Rozczarowanie ustąpi miejsca uldze. Odzyskasz wpływ i równowagę emocjonalną. 

Dlaczego warto pracować nad relacją małżeńską?

Wchodzimy w nasze małżeństwa z różnymi historiami życia, oczekiwaniami, przekonaniami, jak się coś powinno robić, co wolno, a czego absolutnie nie. Właśnie ta różnorodność między nami powoduje liczne napięcia i rozczarowania. Najczęściej nie umiemy sobie poradzić z rozbieżnością zdań – walczymy o rację, władzę, wpływ. Zaczynamy destrukcyjnie się kłócić i kryzys małżeński z dnia na dzień zaczyna dawać o sobie coraz bardziej bolesne oznaki. Coraz bardziej wyrafinowane epitety cisną się nam na usta, a po kłótniach następują coraz dłuższe ciche dni. W głowie mogą pojawiać się myśli o rozstaniu, bo przestajemy wierzyć, że zmiana jest w ogóle możliwa.  Brzmi dla Ciebie znajomo? Mamy dobrą wiadomość – kryzys to tylko zewnętrzna oznaka, że Wasza relacja domaga się odbudowy, by rozpocząć nowy, bardziej dojrzały etap , zamiast po prostu się rozstać lub trwać w nieszczęśliwym związku.

 

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

 

Jeśli doświadczasz destrukcyjnych kłótni w Twoim małżeństwie i chcesz nauczyć się budować bliskość mimo rozbieżności zdań

Destrukcyjne kłótnie to zmora wielu małżeństw. Trudno się dziwić, bo ile można wytrzymać w ciągłym napięciu i niepewności. Sięgnij po wsparcie, dzięki któremu będziecie mogli wyrwać się z pułapki.

Jeśli jesteś zmęczona noszeniem cudzych oczekiwań na swoich barkach i chciałyby się od tego uwolnić.

Mogło zdarzyć się tak, że Twoje małżeństwo utknęło w pułapce dominacji i podporządkowania. Czyli brakuje w nim wsparcia i partnerstwa. Może chcesz to zmienić?

Jeśli po prostu tęsknisz za bliskością i miłością i chcesz nauczyć się jak ją budować

Wchodząc w małżeństwo nie zawsze wiemy jak budować bliskość w relacji. Nie zawsze mamy takie same oczekiwania – może zdarzyć się tak, że Ty tęsknisz za bliskością, a Twój mąż nawet nie wie jak się za ten temat zabrać. To przyspaża obu stronom dużo rozczarowania.

Jeśli chcesz wyposażyć swoje dzieci w zdrowy wzorzec budowania relacji

Jako rodzice zapominamy, że nasze dzieci uczą się wzorów zachowań obserwując nasze zachowania i wzorując się na nich. Na nic przyda się mówienie i „ostrzeganie”, skoro widzą na codzień widzą rozbieżność między słowami, a rzeczywistością.

Małgorzata Nycz

Jestem certyfikowanym mediatorem i psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Moja praca podlega regularnej superwizji. Więcej o mnie przeczytasz tutaj: www.malgorzatanycz.pl

Krzysztof Nycz

Jestem doradcą małżeńskim. Ukończyłem Wydział Zarządzania na Technische Universität Berlin oraz Studium Małżeństwa i Rodziny na Akademii Katolickiej w Warszawie.

 

Sięgnij po kompleksowe wsparcie

Warsztaty małżeńskie

2 dniowe warsztaty „Wolni od destrukcyjnych kłótni” dla małżeństw, które chcą wyrwać się ze szponów bezsensownych kłótni i odbudować swoją relację. Prowadzimy je w oparciu o naszą autorska metodę.

 

Terapia małżeńska

Terapia małżeńska to forma odbudowy relacji rozłożona w czasie. Z sesji na sesję przechodzicie przez Wasze problemy małżeńskie i uczycie się konstruktywnie rozwiązywać konflikty, by odbudować partnerstwo i szacunek.

Terapia indywidualna

Terapia indywidualna to rodzaj pracy nad sobą. Służy temu, byś stała (stał) się tym, kim jesteś, a nie tym, kim chciałabyś (chciałbyś) być.  Może brzmi to dla Ciebie paradoksalnie, ale w taki właśnie sposób prowadzę terapię.

Program Rozwoju Osobistego

Program Rozwoju Osobistego online „Wolna od odpowiedzialności za wszystkich i wszystko” jest skierowany do kobiet, które niosą na swoich barkach zbyt dużo i chcą się od tego uwolnić.  Program przygotowaliśmy w oparciu o naszą autorską metodę.

Chcesz przestać destrukcyjnie się kłócić?

Sięgnij po nagrania z naszych wystąpień. Poznaj charakterystykę zabójców relacjii odbierz im destrukcyjną moc.

90 minut nagrań z naszych wystąpień na temat zabójców relacji

wskazówki jak możesz się ich pozbyć z Twojego małżeństwa

dostęp do nagrań przez 12 miesięcy

55 zł  34 zł

Jeśli nadal nie wiesz, która forma pracy jest dla Was najlepsza, skontaktuj się z nami