Program rozwoju osobistego

Online. Tylko dla kobiet

Chcesz przestać być odpowiedzialna za wszystkich i wszystko w małżeństwie?

Wyobraź sobie ten moment, kiedy z Twoich barków odchodzi olbrzymi ciężar. Wiesz czego potrzebujesz i nie czujesz tego wiecznego przytłoczenia. Jak ulga, że nie jesteś już odpowiedzialna za wszystkich i wszystko.

 

 

 

 

Sięgnij po wsparcie, którego potrzebujesz

CIESZ SIĘ SPOKOJEM!

W trakcie Programu Rozwoju Osobistego online przeprowadzimy Cię naszą autorską metodą przez proces, dzięki któremu nauczysz się skutecznie dzielić odpowiedzialnością za Waszą relację.
Ciągłe napominanie i szturchanie nie będą już konieczne.
Zresztą przecież i tak nie przynoszą Ci upragnionego wsparcia.

Chcesz przestać być odpowiedzialna za wszystkich i wszystko?

Brakuje Ci wsparcia i zrozumienia w Twoim małżeństwie

Niby razem, a jakby osobno – zaczyna do Ciebie docierać, że jest za dużo tematów, z którymi jesteś zupełnie sama. Samotność i bezradność to uczucia, które coraz bardziej zaczynają Ci doskwierać. I do tego te bezsensowne kłótnie…

Bierzesz sobie za dużo na głowę i coraz bardziej czujesz się wypalona

W sumie to zadziwiające, ile spraw można załatwić w krótkim czasie. Może i daje to poczucie satysfakcji i sprawczości, ale w końcu frustracja i zmęczenie biorą górę. Tak się starasz, a i tak nikt tego nie docenia.

Jesteś zmęczona nieustannym ogarnianiem i podejmowaniem decyzji

Doskwiera Ci brak zaangażowania Twojego męża. Czasami masz wrażenie, że masz dodatkowe dziecko. Bardzo chciałabyś się podzielić częścią zadań, ale on albo nie ma czasu, albo nie umie. Dziwne, bo w pracy całkiem dobrze sobie radzi.

Uwolnij się od odpowiedzialności za wszystkich i wszystko

Złap równowagę! 

Program Rozwoju Osobistego to dokładnie przemyślany proces, dzięki któremu uwolnisz się z pułapki nadodpowiedzialności i przywrócisz równowagę w Twojej relacji małżeńskiej.  

Spokój i radość

Wsparcie i równowaga

Wzajemny szacunek

Zdrowe granice

I

6 godzin wiedzy

Szybko przyswajasz wiedzę dzięki prezentacjom wideo z naszym komentarzem 

10 ćwiczeń

Praktykujesz nową wiedzę w ramach każdego modułu dzięki starannie dobranym ćwiczeniom w formie mp3 lub pdf

Wygodna platforma online

Sięgasz po treści w dogodnym dla Ciebie momencie dzięki platformie online

Dostęp przez 12 miesięcy

Możesz korzystać ze wszystkich treści przez cały rok od momentu dołączenia do Programu

Małgorzata i Krzysztof Nycz

Jesteśmy małżeństwem od ponad 20 lat i wspólnie prowadzimy warsztaty relacyjne dla małżeństw. Naszym marzeniem jest pomagać parom, by budowały szczęśliwe relacje, a ich dzieci wzrastały w dobrych i przyjaznych domach.

 

Dobrze pamiętamy czas, kiedy i my destrukcyjnie się kłóciliśmy i doświadczaliśmy brak równowagi w naszym małżeństwie. Przeszliśmy drogę od dominacji i uległości do partnerstwa i wsparcia i właśnie tym doświadczeniem dzielimy się z innymi.  

Program Rozwoju Osobistego przygotowaliśmy w oparciu o nasze doświadczenie oraz wiedzę psychoterapeutyczną. Jednym słowem uczymy tylko tego, co sami sprawdziliśmy na naszej relacji małżeńskiej.  

Skorzystaj ze sprawdzonego sposobu!

Uwolnij się z pułapki nadodpowiedzialności

Program Rozwoju Osobistego online to unikalna proces oparty o wiedzę terapeutyczną i nasze doświadczenie małżeńskie – 6 modułów starannie przygotowanych treści i 10 wyselekcjonowanych ćwiczeń.  

Moduł 1. Dlaczego dzieje się tak, że jesteś odpowiedzialna za wszystkich i wszystko?

Dowiesz się na czym polegają różne modele braku równowagi w relacji małżeńskiej.

Zrozumiesz przyczyny braku w równowagi w Twoim małżeństwie.

Odkryjesz ważne potrzeby, które nie zostały zaspokojone w dzieciństwie, a które nieskutecznie próbujesz zaspakajać w Twojej relacji.

Moduł 2. Jak Twoja przeszłość wpływa na Twoją relację małżeńską?

Dowiesz się  jak obraz kobiecości, którym nasiąknęłaś w Twoim domu rodzinnym wpływa na Twoje dzisiejsze zachowanie.

Uświadomisz sobie dlaczego wybrałaś za męża taką, a nie inną osobę. 

Odkryjesz dlaczego nie możesz doświadczyć wsparcia, jakiego potrzebujesz.

Moduł 3: Jak wyjść z pułapki nierównowagi w małżeństwie?

Uświadomisz sobie związek pomiędzy konkretnymi zachowaniami Twojego męża, a Twoimi emocjami, myślami i zachowaniem. 

Odkryjesz ważne potrzeby, których nie zaspokajasz w Twojej relacji małżeńskiej. 

Nauczysz się, jak możesz nabrać większego dystansu i luzu, by zacząć w dorosły sposób zaspokajać ważne dla Ciebie potrzeby.

Moduł 4: Jak stawiać zdrowe granice i czerpać z różnorodności?

Odkryjesz: że różnorodność wcale nie jest zagrażająca, a wręcz niezbędna do budowania zdrowego związku

Nauczysz się nowych sposobów na zaspokajanie ważnych dla Ciebie potrzeb. Dzięki temu będziesz sięgać tam, gdzie otrzymasz to, co jest dla Ciebie ważne. 

Nauczysz się, jak mówić NIE, czyli stawiać zdrowe granice. Dzięki temu uzyskasz większą kontrolę nad Twoją złością. 

Moduł 5: Jak radzić sobie z bezradnością i rozczarowaniem?

Dowiesz się: czym jest prawdziwa siła i jaki ma związek z poczuciem bezradności w relacji.

Oswoisz wstyd, który zabiera Ci potrzebne zasoby, by żyć pełnią radości i spokoju. 

Nauczysz się, jak urealniać oczekiwania względem siebie i innych. Dzięki czemu będziesz mogła mieć swoje rozczarowanie pod kontrolą.

Moduł 6: Czy naprawdę warto "aż tak bardzo i aż tak dużo"?

Nauczysz się,  jak wybierać tylko ważne dla Ciebie zadania i nie mieć z tego powodu poczucia winy.

Zamienisz wszystkie „powinnam” na „chcę” i „potrzebuję”. Dzięki temu odzyskasz to, co dla Ciebie ważne, bez konieczności dźwigania cudzych oczekiwań na Twoich barkach. 

Przestań być odpowiedzialna za wszystkich i wszystko

Przyłącz się do Programu

Po dokonaniu zapłaty otrzymujesz od nas maila z dostępem do platformy na której znajdują się materiały Programu. Od tego momentu otwiera się dla Ciebie dostęp do 6 modułów wartościowych treści, a w każdym z nich 3 lekcje i starannie wybrane ćwiczenia

i

Pracuj w swoim tempie

Dostęp do platformy otrzymujesz na 12 miesięcy, dzięki czemu możesz pracować w dogodnym dla Ciebie czasie – poświęcając na poszczególne treści tyle, ile potrzebujesz

Korzystaj ze wsparcia

Dołącz do grupy wsparcia. Wymieniaj się doświadczeniem i sięgaj po wsparcie (pakiet mentoringowy)

 

Trafiłam na portal RazemNaZawsze szukając narzędzi do zmiany zachowania męża, który po 20 latach małżeństwa popadał w dołek psychiczny. Dzieci weszły w wiek dojrzewania, a w domu zaczęły się problemy. Poczułam, że nic już nie mogę zrobić, bo wszystko wymyka się spod kontroli. No właśnie… Nie miałam świadomości, że to ja przejęłam odpowiedzialność za większość spraw w domu, a nie jest to zdrowy system. Zostalam uczestniczką kursu „Wolna od odpowiedzialności za wszystkich i wszystko”. To naprawdę wspaniały, bardzo rzetelnie dopracowany materiał. Niesamowicie pomocny. Zmieniłam się ja, a za mną zmienil się system funkcjonowania rodziny. Naprawdę wszystko idzie lepiej, a ja w końcu mam więcej psychicznego luzu. Dziękuję za pomysł, wykonanie i za całą Państwa działalność w zakresie ratowania rodzin. Życzę dalszych sukcesów.

Ewa

Polecam Was całym sercem wszystkim, którzy przeżywają trudności w małżeństwie i trudności w relacjach. Ten kurs pomógł mi zawalczyć o siebie, o czas dla siebie samej, przyjrzeć się lepiej i głębiej swojemu problemowi ze stawianiem granic, nad odpowiedzialnością oraz przytłoczeniem w związku z tym, że wydawało mi się, że wszystkie problemy muszę rozwiązać samodzielnie.Wasze rady uratowały atmosferę w naszym domu, a tym samym naszą małżeńską relację. Zobaczylismy, ze naszą relację niszyczy nieustanna krytyką, której zafundowaliśmy sobie całe mnóstwo, krytyka w obie strony. Dzięki permanentnej krytyce zabijaliśmy miłość do siebie każdego dnia, aż odechciewało się żyć, az wizja rozejścia się wydawała się wybawieniem, nie od problemów, ale przynajmniej od nieprzyjemnych komentarzy, od bardzo ciężkiej atmosfery, od braku spokoju i relaksu we własnym domu i we własnej rodzinie. Jeśli ktoś ma kryzys małżeński, to uważam, że lepiej nie mógł trafić. Trafił do prawdziwych specjalistów od relacji małżeńskiej, specjalistów praktyków, specjalistów skutecznych do cna.
Basia

Dołącz do Programu Rozwoju Osobistego online

 

Wybierz pakiet, który bardziej do Ciebie pasuje

Przestań być odpowiedzialna za wszystkich i wszystko!

Być może nie jesteś jeszcze pewna, czy dołączyć do naszego Programu Rozwoju Osobistego online. Może Twój problem wydaje Ci się zbyt duży i skomplikowany. Przecież do tej pory próbowałaś już różnych rozwiązań i nadal tkwisz w tym samym miejscu. Rozumiemy to! 

Wiemy jednak, że nasz Program pozwoli Ci odzyskać spokój i radość. Nie wiemy oczywiście, czy Twój mąż będzie chciał się zmienić i wspierać Cię tak, jak tego pragniesz. Chcemy Cię jednak zapewnić, że w trakcie naszego programu zyskasz więcej dystansu do spraw, które dzisiaj odbierają Ci chęć do życia. 

Dołącz do naszego Programu! Zrób to dla siebie, by być lepszą sobą, matką i żoną.

Najczęściej zadawane pytania

Na czym polega grupa wsparcia?

Spotykamy się na żywo lub online (do wyboru) 2 razy w miesiacu przez pół roku.  W trakcie spotkania będziesz mogła poruszyć zagadnienie, które było dla Ciebie szczególnie ważne w trakcie danego modułu. Dzięki temu poprowadzimy Cię krok po kroku przez proces zmiany, a Ty będziesz na bieżąco rozwiązywać ważne dla Ciebie problemy i wyzwania (dostępne tylko w pakiecie mentoringowym).

Kiedy odbywają się spotkania?

Spotkania odbywają się 2 razy w miesiącu. Konkretne daty podajemy każdorazowo przed startem danego cyklu mentoringowego.  Przed każdym spotkaniem otrzymasz od nas powiadomienie emailem wraz z linkiem do pokoju online (dostępne tylko w pakiecie mentoringowym).

Czy kolejność modułów ma znaczenie?

Tak. Zachęcamy Cię, byś podążała moduł za modułem, w wyznaczonej kolejności i wykonywała ćwiczenia. Pozwoli Ci to na skuteczne przyswojenie treści i doświadczenie zmiany.