Przestań destrukcyjnie się kłócić i odbuduj Twoje małżeństwo. - RazemNaZawsze

Przestań destrukcyjnie się kłócić i odbuduj Twoje małżeństwo

Bezsensowne kłótnie w małżeństwie to nic innego jak zewnętrzny objaw tego, że Wasza relacja domaga się odbudowania. Zachęcamy Cię by właśnie z taką perspektywą podchodzić do kryzysów relacyjnych. Takie podejście ułatwia stawienie czoła problemom, by rozpocząć nowy, bardziej dojrzały etap w relacji małżeńskiej, zamiast po prostu się rozstać lub trwać w nieszczęśliwym związku.

Przygotowaliśmy dla Was dwa “narzędzia”, które pomogą Wam w pracy nad przekształceniem bezsensownych kłótni i konstruktywny dialog oparty o wzajemny szacunek.

Warsztaty “Małżeństwo wolne od bezsensownych kłótni” oparte o naszą autorską metodę przynoszą parze zazwyczaj natychmiastową ulgę i poprawę. Nasze warsztaty to 10 godzin intensywnej pracy, w trakcie których doświadczysz wpływu przeszłości Twojej i Twojego męża na Waszą relację. Doświadczysz, a nie tylko zrozumiesz. Jest to bardzo uwalniające przeżycie, które daje motywację do dalszej pracy nad odbudową relacji.

Terapia małżeńska jest formą pracy rozłożoną w czasie, kiedy z sesji na sesję przechodzicie z pomocą psychoterapeuty przez Wasze problemy małżeńskie i uczycie się nowego sposobu rozumienia i rozwiązywania konfliktów. Polecamy rozpocząć pracę nad Waszą relacją w tej formie, kiedy kryzys w Waszym małżeństwie jest tak duży, że więcej jest tzw. “cichych dni”, niż czasu, w którym konstruktywnie ze sobą rozmawiacie.

Zapoznaj się ze szczegółami, a jeśli nadal będziesz mieć wątpliwości, które “narzędzie” wybrać, po prostu skontaktuj się z nami.

uwolnij się od kłótni małżeńskich
Zapoznaj się ze szczegółami warsztatów
Terapia par
Zapoznaj się ze szczegółami terapii małżeńskiej

W małżeństwie rzadko zdarzają się tak duże kryzysy, które uniemożliwiają zaprzestanie destrukcyjnych kłótni. Jest tylko jeden warunek – oboje chcecie zmierzyć się z problemem i wspólnie nad nim pracować. Jeśli w Twoim przypadku jest tak, że tylko Ty jesteś gotowa na pracę, a Twój mąż nie widzi problemu, dołącz do Programu Rozwoju Osobistego online dla kobiet Przestań być odpowiedzialna za wszystkich i wszystko”Oddaj część odpowiedzialności Twojemu mężowi. Będzie Ci lżej i być może z czasem Twój mąż dołączy do pracy nad odbudową Waszej relacji.

.
Przewiń do góry