Zaawansowany trening komunikacyjny - RazemNaZawsze

Zaawansowany trening komunikacyjny

Program i zakres treningu zaawansowanego przygotowaliśmy, by pomóc Wam trwale odbudować relację małżeńską, by była spokojna, oparta na wzajemnym szacunku i współpracy. To czas, w którym nauczycie się budować bliskość w Waszej relacji mimo rozbieżności zdań.

Trening rozłożony jest na 6 miesięcy. Po prostu potrzeba czasu i cierpliwości, żeby przećwiczyć i utrwalić nowy sposób bycia ze sobą. Ale… może się zdarzyć, że w Twoim przypadku ten proces będzie szybszy, dlatego skonstruowaliśmy ten trening tak, żebyś mogła/mógł na bieżąco decydować, czy dołączysz do kolejnego zjazdu.

Trening zaawansowany składa się z dwóch ważnych elementów: 1) ćwiczeń i wykładów, podczas których zdobywacie nowe umiejętności 2) dedykowanego czasu z nami online dla tematów, z którymi się mierzycie na codzień (wsparcie “na żywo” pomiędzy poszczególnymi zjazdami).

Jak to wygląda w praktyce?

Spotykamy się raz w miesiącu (6 godzin), by nauczyć się i wdrożyć nowy wzorzec relacyjny. Dodatkowo raz w miesiącu organizujemy krótsze sesje zoom, by dać Wam przestrzeń na omówienie bieżących trudności w Waszej relacji. Chodzi o to, by nie gromadzić nierozwiązanych spraw, a mierzyć się z nimi zanim urosną do rangi problemu.

Gwarantujemy nie tylko solidną wiedzę opartą na doświadczeniu mediacyjnym i psychoterapeutycznym. Dajemy więcej – 21 letnie doświadczenie “wzlotów i upadków” w naszej relacji małżeńskiej. Pracujemy w małych grupach- maksymalnie 6 par lub 12 osób. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Z warsztatów można skorzystać na dwa sposoby: będąc z nami na sali szkoleniowej lub dołączając online do spotkania. 

Poznaj więcej szczegółów.

Przewiń do góry