RazemNaZawsze - Uwolnij się od kłótni w małżeństwie

Uwolnij się od destrukcyjnych kłótni. Przestań być odpowiedzialna za wszystkich i wszystko w relacji.

W małżeństwie rzadko zdarzają się tak duże kryzysy, które uniemożliwiają zaprzestanie destrukcyjnych kłótni. Jest tylko jeden warunek – oboje chcecie zmierzyć się z problemem i wspólnie nad nim pracować. Może się jednak tak zdarzyć, że tylko jedna osoba jest gotowa na pracę, druga nie widzi problemu. To bardzo wyczerpujące i frustrujące nieść na swoich barkach odpowiedzialność za wszystkich i wszystko w relacji. Szturchanie już nie działa, w zamian za to pojawiają się coraz częściej ciche dni przeplatane destrukcyjnymi kłótniami.

Wygląda na to, że utknęliście w pułapce – Ty jesteś zmęczona,  potrzebujesz wsparcia i zaangażowania Twojego męża, a on chciałby więcej spokoju i żeby nie było aż tyle zadań i spraw do załatwienia. Jak wyjsć z tego błędnego koła?

By pomóc Ci wyjść z tego błędnego koła, przygotowaliśmy dla Ciebie Program Rozwoju Osobistego online “Wolna od odpowiedzialności za wszystkich i wszystko w relacji”. Jeśli niesiesz na sobie zbyt wiele odpowiedzialności, koniecznie skorzystaj z naszej autorskiej metody i rozpocznij podróż, dzięki której odnajdziesz radość i spokój.  Aktywuj dostęp do ponad 6 godzin wartościowych treści i specjalnie dobranych ćwiczeń. 

W zależności od Twoich preferencji, możesz wybierać pomiędzy Pakietem Standard (do pracy samodzielnej) lub Pakietem Mentoring (z naszym wsparciem “na żywo”).

Sprawdź szczegóły warsztatów “Małżeństwo wolne od bezsensownych kłótni”, oparte o naszą autorską metodę i ciesz się bliskością mimo rozbieżności zdań. Nasze warsztaty to 10 godzin intensywnej pracy, w trakcie których doświadczysz wpływu Twojej i przeszłości Twojego męża na Waszą relację. Doświadczysz, a nie tylko zrozumiesz. Jest to bardzo uwalniające przeżycie, które daje motywację do dalszej pracy nad odbudową relacji. 

Przewiń do góry