MINI KURS ONLINE

W zdrowym rytmie bliskości i oddalenia

Jeśli brakuje Ci harmonii w Twoje relacji małżeńskiej i chcesz zamienić niekończące się pretensje lub w fochy na bliskość i wsparcie, ten kurs jest dla Ciebie!

Jaki jest Twój styl budowania więzi? Czy Twój mąż ma taki sam?

Podczas kursu odkryjesz, dlaczego brakuje Ci bliskości w Twoim małżeństwie lub z jakiego powodu masz czasami wrażenie, że dusisz się z jej nadmiaru. Otrzymasz dużo wiedzy i wskazówek, jak możesz się pozbyć konfliktu związanego z różnymi stylami budowania bliskości

Dowiedz się jak dużo bliskości potrzebujesz

W zdrowym rytmie?

Jak to możliwe? Ty potrzebujesz więcej bliskości, a Twój mąż w tym samym czasie chce od Ciebie uciec, żeby nie udusić się z jej nadmiaru. Dowiedz się jak tańczyć taniec bliskości w tym samym rytmie. Odzyskaj równowagę i spokój.

Ulga i wpływ

Świadomość i wiedza

Równowaga i bezpieczeństwo

Test na styl budowania bliskości

Zrób sobie test i poznaj w jakim stylu budujesz więzi. Zaproś do testu także męża

Wiedza i świadomość

90 minut wartościowych treści. Dowiesz się, jak Twój styl przywiązania wpływa na Ciebie i Twoją relację małżeńską

Dostęp przez 12 miesięcy

Możesz korzystać ze wszystkich treści przez cały rok od momentu dołączenia do kursu

Małgorzata i Krzysztof Nycz

Jesteśmy małżeństwem od ponad 20 lat i wspólnie prowadzimy warsztaty relacyjne dla małżeństw. 

Dobrze pamiętamy czas, kiedy i my destrukcyjnie się kłóciliśmy i doświadczaliśmy wpływu różnych stylów budowania więzi na naszą relację. Przeszliśmy drogę od powielania wzorców i schematów do partnerstwa i świadomego wspierania siebie nawzajem. Właśnie tym doświadczeniem dzielimy się z innymi małżeństwami.  

Pomagamy małżeństwom pozbywać się bezsensownych kłótni w oparciu o nasze doświadczenie oraz wiedzę psychoterapeutyczną. Jednym słowem, uczymy tylko tego, co sami sprawdziliśmy na naszej relacji małżeńskiej.

Skorzystaj ze sprawdzonego sposobu i zacznij budować bliskość, jakiej potrzebujesz!.

Nowy rytm. Nowe kroki. Zdrowa bliskość

 

Być może nie masz pewności, czy warto zakupić kurs online „W rytmie bliskości i dystansu”. Może próbowałaś już różnych rozwiązań i nadal tkwisz w tym samym miejscu. Albo po prostu złości Cię to, że znowu Ty szukasz rozwiązań, by było lepiej w Waszym małżeństwie, a Twój mąż nie wykazuje zbytniej inicjatywy. 

Czy lubisz tańczyć? My bardzo lubimy harmonijny ruch i zgrane kroki. Ale zanim zaczęło nam się udawać, próbowaliśmy, testowaliśmy, ćwiczyliśmy. Po co? By mieć radość ze wspólego rytmu bliskości i oddalenia. Tak samo jest w relacji. 

Nasz kurs wyposaży Cię w wiedzę na temat różnych stylów budowania więzi. Przekonasz się, czy aby na pewno tańczysz ze swoim mężem ten sam taniec. A może jednak potrzebujecie dostosować kroki, albo może w ogóle wejść na inny rytm?  

Nie wiemy oczywiście, czy Twój mąż będzie chciał się zmienić i wspierać Cię tak, jak tego pragniesz. Chcemy Cię jednak zapewnić, że dzięki temu kursowi zyskasz więcej dystansu do spraw, które dzisiaj odbierają Ci radość życia. Po prostu zrozumiesz, że masz wpływ i możliwości, by zbudować bliskość w Twoim małżeństwie pomimo różnic między Wami. 

Nikt nie lubi kupować kota w worku :). Zajrzyj do środka naszej platformy i przekonaj się sama, jak wiele treści czeka na Ciebie

Najczęściej zadawane pytania

Na jak długo dostaję dostęp do kursu?

Na 12 miesięcy. 

Czy mogę zapłacić za kurs zwykłym przelewem?

Nie. Kurs jest na całkowicie zautomatyzowanej platformie. Korzystamy z płatności mbank. Możesz być spokojna o bezpieczeństwo.

Może nadal masz pytania?