Warsztaty dla małżeństw

Zapisz się, jeśli chcesz przestać bezsensownie się kłócić

Promocja! 

Wyobraź sobie że oboje odpuszczacie i zaczynacie ze sobą normalnie rozmawiać ...

… owszem nadal różnicie się podejściem do niektórych spraw, ale podchodzicie do tego ze zdrową ciekawością. Ba, często nawet nie znajdujecie konsensusu, ale to i tak jest OK!.

Skorzystaj ze sprawdzonej metody 

POŁÓŻ KRES KŁÓTNIOM!

Skorzystaj z naszej autorskiej metody i połóż kres destrukcyjnym kłótniom. Skorzystaj ze sprawdzonego sposobu  i stwórz bezpieczne miejsce  dla rozwoju Twoich dzieci.

Chcesz przestać destrukcyjnie się kłócić?

Jesteś nadal z mężem, ale coraz bardziej oddalacie się od siebie emocjonalnie

Niby razem, a jakby osobno – zaczyna do Ciebie docierać, że jest za dużo tematów, z którymi jesteś zupełnie sama. Samotność i bezradność to uczucia, które coraz bardziej zaczynają Ci doskwierać. I do tego te bezsensowne kłótnie…

Często unikasz rozmów z obawy, by nie dotknąć drażliwego tematu

Potrzebujesz bliskości i bycia zrozumianą. Chciałabyś dzielić się z mężem swoimi przeżyciami i wspólnie budować plany na przyszłość. Ale często z niewiadomych powodów zwykła rozmowa przeradza się w bezsensowną kłótnie. Po prostu boisz się już zaczynać jakikolwiek temat.

Jesteś wyczerpana niekończącymi się dyskusjami, które tylko oddalają Was od siebie

Najprostsza sprawa urasta do rangi problemu. Masz wrażenie, że zupełnie się nie dogadujecie. Kłótnia po prostu pojawia się nagle i o byle co.

Podaruj bezcenny prezent Twoim dzieciom na dorosłe życie

Zacznij budować bliskość

W trakcie warsztatów każde z Was pozna i doświadczy swoich podświadomych wzorców zachowań. Wspólnie ustalicie nowy, świadomy sposób bycia razem, by budować małżeństwo oparte na wzajemnym szacunku i partnerstwie.

 

Wsparcie i równowaga

Bliskość mimo różnic zdań

Wzajemny szacunek

Doświadczenie

8 godzin pracy w parze pod nadzorem trenerów.

l

Ćwiczenia

staranne dobrane ćwiczenia zgodnie z 3 modułami

Intymność

każda para pracuje nad swoim własnym tematem i problemem 

Nowy wzorzec

nowy „przepis” na zdrową i partnerską relację małżeńska dzięki naszej autorskiej metodzie

Małgorzata i Krzysztof Nycz

Jesteśmy małżeństwem od ponad 20 lat i wspólnie prowadzimy warsztaty relacyjne dla małżeństw. Naszym marzeniem jest pomagać parom, by budowały szczęśliwe relacje, a ich dzieci wzrastały w dobrych i przyjaznych domach.

Pamiętamy ten czas, kiedy destrukcyjnie się kłóciliśmy i doświadczaliśmy braku równowagi w naszym małżeństwie. To był bardzo bolesny czas – wcale nie mieliśmy pewności, czy wyjdziemy z tego obronną ręką.Ostatecznie udało nam się przejść tę drogę  od dominacji i uległości do partnerstwa i wsparcia.  Bazując na naszym doświadczeniu pomogliśmy już wielu parom, możemy pomóc także i Tobie.

Warsztaty „Wolni od destrukcyjnych kłótni w małżeństwie” przygotowaliśmy w oparciu o nasze doświadczenie oraz wiedzę psychoterapeutyczną. Jednym słowem uczymy tylko tego, co sami sprawdziliśmy na naszej relacji małżeńskiej.  

Skorzystaj ze sprawdzonego sposobu!

 

Przestań destrukcyjnie się kłócić! 

Warsztaty dla małżeństw to unikalny proces oparty o wiedzę terapeutyczną i nasze doświadczenie małżeńskie. To intensywne przeżycie dzięki starannie dobranym ćwiczeniom i praktycznej wiedzy dopasowanej do każdego z 3 modułów. Wszystko to po to, by pomóc Wam wyrwać się ze szponów bezsensownych kłótni.

 

Moduł 1: Jak Wasza przeszłość wpływa na Waszą relację małżeńską

Ty i Twój mąż ODKRYJECIE podświadome sposoby zachowań i różne przekonania wyniesione z domów rodzinnych, które nadal oddziałują na Twoje małżeństwo. Dzięki temu zrozumiesz, dlaczego tak trudno jest Wam się porozumieć, by móc prowadzić dialog oparty na wzajemnym szacunku i miłości.

Moduł 2: Diagnoza relacji małżeńskiej "tu i teraz"

DOWIESZ SIĘ, czy Ty i Twój mąż macie taką samą percepcję odnośnie Waszej relacji małżeńskiej. A jeśli postrzegacie ją inaczej, to zrozumiesz na czym polega różnica. To bardzo ważny moment, w którym odkryjesz swoje niezaspokojone potrzeby w Waszej relacji.

Moduł 3: Nowy wzorzec zachowań w małżeństwie

Wspólnie z mężem świadomie WYPRACUJESZ Wasz nowy sposób bycia ze sobą w relacji, który będzie Waszym wspólnym przepisem na szczęście w Waszym małżeństwie. Chodzi o wypracowanie takiego modelu zachowań, dzięki któremu oboje będziecie mogli zaspokajać ważne dla Was potrzeby i zbudować bezpieczną przestrzeń dla rozwoju Waszych dzieci.

Sięgnij po sprawdzony skrót

Świadomość wpływu przeszłości

8 godzin z naszym prowadzeniem to dobra okazja, by zająć się wszytkimi tematami, które są zapalnikami i prowadzą do destrukcyjnych kłótni. Z nami w bezpieczny sposób możecie je rozładować

Ćwiczenia budujące bliskość

Wyselekcjonowaliśmy do każdego modułu odpowiednie ćwiczenia, które pozwolą Wam wychodzić śmiało ku budowaniu bliskości i jedności w Waszym małżeństwie.

Nowy wzorzec zachowań

Nasze warsztaty zakończycie konkrentym, wspólnie wypracowanym przepisem na szczęśliwe małżeństwo. 

Jak wygląda proces?

Zapisujecie się na warsztaty

Po dokonaniu zapłaty otrzymujesz od nas maila ze wstępnym harmonogramem warsztatów.

Spotykamy się na warsztatach, gdzie pracujecie nad Waszą relacją małżeńską.

Pracujecie w pojedynkę i razem

Podczas warsztatów pracujecie razem, ale też osobno. Dzięki temu doświadczycie, jaki wpływ ma przeszłość każdego z Was na bezsensowne kłótnie.

Ustalacie konkretne zmiany

W trakcie warsztatów wypracujecie nowy, zdrowy „przepis” na Wasze małżeństwo. Umówicie się również na kolejne kroki, żeby wdrożyć i utrwalić nowe wzorce zachowań.

Co mówią nasi klienci?

Beata i Michał

Te warsztaty okazały się być dla mnie wyjątkową i niespodziewaną przestrzenią na bycie bardziej ze sobą i w sobie, na dostrzeżenie tego, co mna kieruje, jak i dlaczego widzę człowieka, które idzie ze mna przez życie i wreszcie, dały mi konkretne narzędzia do tego, by ta wspólna wędrówka przestała być komunikacyjnym wyzwaniem, a stała się po prostu przyjaznym spacerem.
Dzięki podejściu, energii i profesjonalizmowi Małgosi i Krzysztofa, czułam się bardzo zaopiekowana

Agnieszka i Marek

Polecamy serdecznie warsztaty wszystkim małżeństwom, szczególnie tym w kryzysie. To wspaniała forma krótkiej, acz bardzo intensywnej terapii małżeńskiej prowadzonej przez profesjonalistów. Warsztaty pozwoliły nam wniknąć wgłąb siebie i naszego małżeństwa, znaleźć zródło problemów i ciągłych konfliktów. Przeanalizować je, zrozumieć i znaleźć drogę naprawy. Warsztaty skończyliśmy z ogromną dawką wiedzy o sobie, naszych relacjach, a także o wzorcach wyniesionych z rodzinnych domów, które jak się okazuje, mają potężny wpływ na to, jacy jesteśmy obecnie.

Ania i Paweł

Odbyte warsztaty były katalizatorem przemiany, nad którą pracowaliśmy od ponad 2 lat. Jestem w wciąż pod wielkim wrażeniem zapoczątkowanej transformacji emocjonalnej i komunikacyjnej. Małgosia i Krzysztof pomogli nam dokonać czegoś, co wydawało nam się już nieosiągalne – pozbyć się ciężaru przeszłości w naszej relacji"

Autorska metoda

Dołącz

tylko

1200 500 zł/parę

Skorzystaj z promocyjnej ceny i przerwij destrukcyjny wzorzec relacyjny w twoim małżeństwie. To wyjątkowa okazja – 8 godzin w cenie 1 sesji terapeutycznej!

Zacznij budować relację opartą o wzajemny szacunek i miłość. Przestań się bezsensownie kłócić. 

Warszataty odbędą się, gdy zbierze się 7 par, w przeciwnym wypadu zwrócimy ci pieniądze lub zaproponujemy inny termin.

Zapisuję się!

Gdzie? Kiedy

29 lipca 2023 w godzinach 10-18

ul. Słowicza 12 w Warszawie

sprawdzony skrót

Nasze warsztaty to sprawdzony skrót do przerwania bezsensownych kłótni. W sposób delikatny zagłębisz się w swoje wzorce relacyjne, z którymi wszedłeś  w małżeństwo. Weźmiesz to co dobre, a pozostawisz wszystko to, co niszczy jedność w twoim małżeństwie

praca w parze

Choć warsztaty odbywają się w formie grupowej, zbudowaliśmy je tak, by stworzyć przestrzeń na wasze małżeńskie rozmowy. Ćwiczenia wykonujecie w parze, a dzielicie się wyłącznie najważniejszymi spostrzeżeniami. Oczywiście, jeśli zachcecie. Nie ma przymusu 🙂

8 godzin w cenie 1 sesji

Forma warsztatów pozwala uzyskać efekty i jednocześnie zaoszczędzić pieniądze.

Spędzisz z nami 8 godzin, a zapłacisz jedynie 500 zł – to cena za jedną sesję terapeutyczną. Oszczędzasz ponad 2000 zł!

Uwolnij się od destrukcyjnych kłótni małżeńskich

Może zastanawiasz się, czy w ogóle warsztaty są dobrym rozwiązaniem na Wasz problem, ponieważ wydaje się on zbyt duży do pokonania w ciągu godzin. Prawdą jest, że efekt warsztatów zależy od indywidualnej sytuacji danego małżeństwa. Często zarza się tak, że po naszych warsztatach para przeżywa na nowo rozkwit, a czasami warsztaty są po prostu milowym krokiem do dalszej pracy nad relacją. Nasi Klienci zawsze mówią, że było to dla nich cenne i wartościowe doświadczenie.

A może zastanawiasz się, czy konkretnie my i nasza metoda będzie wystarczająco skuteczna dla Was. Prawdą jest, że skorzystacie z tego czasu na tyle, na ile będziecie skłonni w pełni się zaangażować proces w trakcie warsztatów. My pomogliśmy już wielu parom, wierzymy, że możemy pomóc i Wam.

Jest jeszcze taka możliwość, że po prostu obawiasz się, że nasze warsztaty to będzie trudne doświadczenie i nie wiesz, czy sobie z tym wszystkim poradzisz. Pewnie będą chwile, kiedy będzie Ci trudniej, ale na końcu zapewniamy Cię o doświadczeniu olbrzymiej ulgi, która jest efektem większego zrozumienia, co między Wami się tak naprawdę wydarza. Warsztaty kończycie z konkretnym planem działania na przyszłość, by tworzyć relację opartą o partnerstwo i wzajemny szacunek.

Najczęściej zadawane pytania

Jak wyglądają warsztaty?

Każda para realizuje ćwiczenia pod okiem trenera. 

Czy ćwiczenia wykonywane są w parach, czy w grupie?

Ćwiczenia prowadzone są indywidualnie lub w parach.. Dbamy o komfort każdego, stąd pozostawiamy wolność, czy dana osoba chce podzielić się swoimi spostrzeżeniami. 

Czy gwarantujecie, że warsztaty przyniosą efekt?

Gwarantujemy, że zawsze będzie to krok milowy w kierunku odbudowy relacji małżeńśkie, o ile oboje się zaangażujecie i będziecie chcieli pracować. Efekt każdorazowo zależy od tego, jak bardzo oddaliliście się od siebie. 

Jak duża jest grupa?

Pracujemy w kameralnej grupie 7 par.

Sięgnij po kompleksowe wsparcie

Warsztaty małżeńskie

2 dniowe warsztaty „Wolni od destrukcyjnych kłótni” dla małżeństw, które chcą wyrwać się ze szponów bezsensownych kłótni i odbudować swoją relację. Prowadzimy je w oparciu o naszą autorska metodę.

 

Terapia małżeńska

Terapia małżeńska to forma odbudowy relacji rozłożona w czasie. Z sesji na sesję przechodzicie przez Wasze problemy małżeńskie i uczycie się konstruktywnie rozwiązywać konflikty, by odbudować partnerstwo i szacunek.

Terapia indywidualna

Terapia indywidualna to rodzaj pracy nad sobą. Służy temu, byś stała (stał) się tym, kim jesteś, a nie tym, kim chciałabyś (chciałbyś) być.  Może brzmi to dla Ciebie paradoksalnie, ale w taki właśnie sposób prowadzę terapię.

Program Rozwoju Osobistego

Program Rozwoju Osobistego online „Wolna od odpowiedzialności za wszystkich i wszystko” jest skierowany do kobiet, które niosą na swoich barkach zbyt dużo i chcą się od tego uwolnić.  Program przygotowaliśmy w oparciu o naszą autorską metodę.

Może nadal masz pytania?