Warsztaty relacyjne "Wolni od bezsensownych kłótni" - RazemNaZawsze

Warsztaty relacyjne “Wolni od bezsensownych kłótni”

Jeśli masz już dosyć bezsensownych kłótni i chcesz odbudować  Twoją relację małżeńską, te warsztaty są dla Ciebie. 

Może i Ty mówiłaś sobie „zrobię wszystko inaczej niż moja mama”, a coraz częściej dociera do Ciebie, że jednak sporo zrobiłaś (niestety) tak samo. Nic dziwnego, bo jako dzieci obserwujemy relację naszych rodziców, sposób w jaki traktują samych siebie i siebie nawzajem. Uczymy się od nich, “nasiąkamy” atmosferą, przekonaniami i sposobem myślenia o życiu. 

W ciągu dwóch dni odkryjesz prawdziwe powody Waszych bezsensownych kłótni. Doświadczysz też , jak podświadome schematy zachowań wyniesione z Twojego domu rodzinnego utrudniają budowanie bliskości w Twoim małżeństwie. Dowiesz się również co takiego Ty robisz (lub nie robisz), że Wasza relacja nie jest szczęśliwa. Na takie same pytania znajdzie odpowiedź również Twój mąż. Wtedy stanie się dla Ciebie jasne, w czym tkwi główny problem Waszych bezsensownych kłótni, których być może od lat nie możecie się pozbyć. Dzięki temu każde z Was będzie mogło świadomie zmienić te “składowe”, które przeszkadzają Wam w budowaniu szczęśliwej relacji małżeńskiej. 

Zyskasz 

Pracujemy wyłącznie w małych grupach- do 6 par. 

Gwarantujemy nie tylko solidną wiedzę opartą na doświadczeniu mediacyjnym i psychoterapeutycznym. Dajemy więcej – 21 letnie doświadczenie “wzlotów i upadków” w naszej relacji małżeńskiej.

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy kilka alternatywnych terminów. 

W zależności od aktualnych obostrzeń, warsztaty prowadzimy online lub stacjonarnie. 

Przewiń do góry