zapisy na warsztaty - RazemNaZawsze

WARSZTATY ONLINE

“Wolni od bezsensownych kłótni”

Zacznij budować bliskość w relacji i ciesz się spokojem mimo rozbieżności zdań

Wybierz dogodny termin

Jesteś nadal z mężem, ale coraz bardziej oddalacie się od siebie emocjonalnie
Często unikasz rozmów z obawy, by nie dotknąć drażliwego tematu
Chciałabyś przestać być za wszystkich i wszystko odpowiedzialna, ale Twój mąż nie garnie się do pomocy
Jesteś wyczerpana niekończącymi się dyskusjami, które tylko oddalają Was od siebie

Wyobraź sobie, że oboje odpuszczacie i zaczynacie ze sobą spokojnie rozmawiać…

… owszem nadal różnicie się podejściem do niektórych spraw, ale podchodzicie do tego ze zdrową ciekawością. Ba, często nawet nie znajdujecie konsensusu, ale to i tak jest OKJaka ulga, uff.

Odkryjesz prawdziwy powód Waszych kłótni. Stanie się dla Ciebie jasne dlaczego tak, a nie inaczej zachowujecie się względem siebie. Każde z Was pozna i doświadczy swoich podświadomych wzorców zachowań.
Wspólnie ustalicie nowe, zdrowe sposoby zachowań nad którymi chcecie pracować, by budować małżeństwo na wzajemnym szacunku i partnerstwie.
Nowy, zdrowy sposób zachowań w małżeństwie to bezcenny prezent na dorosłe życie dla Twoich dzieci!

Cześć, tu Małgorzata i Krzysztof,

dobrze pamiętamy ten czas, kiedy i my kłóciliśmy się bezsensownie. Było momentami makabrycznie ciężko! Pamiętamy też to „uff”, kiedy w trakcie pracy nad nad naszą relacją małżeńską zaczęliśmy doświadczać spokoju i sympatii względem siebie. 

 Jesteśmy małżeństwem od 21 lat i wspólnie prowadzimy warsztaty relacyjne dla małżeństw. Naszym marzeniem jest pomagać parom, by budowały szczęśliwe relacje, a ich dzieci wzrastały w dobrych i przyjaznych domach. By było mniej rozwodów, ale też więcej miłości i harmonii wokół nas.

W trakcie lat bycia ze sobą, wyszliśmy zwycięsko z niejednego kryzysu małżeńskiego. Dlatego gwarantujemy nie tylko solidną wiedzę opartą na doświadczeniu mediacyjnym i psychoterapeutycznym. Dajemy więcej – doświadczenie “wzlotów i upadków” w naszej relacji małżeńskiej.  

Dla Twojej wygody przygotowaliśmy alternatywne terminy warsztatów

DLACZEGO WARTO?

Nasze warsztaty to starannie ułożony program

MODUŁ 1: Doświadczysz jak przeszłość wpływa na Twoją relację małżeńską

Ty i Twój mąż ODKRYJECIE podświadome sposoby zachowań i różne przekonania wyniesione z domów rodzinnych, które nadal oddziałują na Twoje małżeństwo. Dzięki temu zrozumiesz, dlaczego tak trudno jest Wam się porozumieć, by móc prowadzić dialog oparty na wzajemnym szacunku i miłości. 

MODUŁ 2: Diagnoza relacji małżeńskiej “tu i teraz”

DOWIESZ SIĘ: czy Ty i Twój mąż macie taką samą percepcję odnośnie Waszej relacji małżeńskiej. A jeśli postrzegacie ją inaczej, to zrozumiesz na czym polega różnica. To bardzo ważny moment, w którym odkryjesz swoje niezaspokojone potrzeby w Waszej relacji.

MODUŁ 3: Ustalenie nowego, wspólnego wzorca relacyjnego

Wspólnie z mężem świadomie WYPRACUJESZ Wasz nowy sposób bycia ze sobą w relacji, który będzie Waszym wspólnym przepisem na szczęście w Waszym małżeństwie.  Chodzi o wypracowanie takiego modelu zachowań, dzięki któremu oboje będziecie mogli zaspokajać ważne dla Was potrzeby i zbudować bezpieczną przestrzeń dla rozwoju Waszych dzieci.  

MODUŁ 4: Doświadczysz swojego obrazu kobiecości i męskości

ODKRYJESZ: jak obraz kobiecości, którym nasiąknęłaś w Twoim domu rodzinnym wpływa na Twoje dzisiejsze zachowania i jaki model kobiecości realizujesz w Twoim życiu. Twój mąż doświadczy swojego wzorca męskości.

TWÓJ MĄŻ NIE WIDZI PROBLEMU?

Prawdą jest, że sporo mężczyzn nie kwapi się do odbudowywania relacji. Budowanie bliskości dla mężczyzn to często abstrakcyjna sprawa, a przyznanie się do słabości i „współwiny” jest bardzo niezręczne. To są duże blokady i żeby zrobić krok, potrzebują niemałej motywacji. Ale zapewniamy Cię, że jeśli kocha i mu zależy na Tobie i rodzinie, w końcu się przełamie. Potrzeba jednak z Twojej strony otwartości i odrobinę empatii, żeby zachęcić go do współpracy w odbudowie relacji.

Inwestycja w szczęśliwe małżeństwo

Wybierz sprawdzony skrót!

Być może nie jesteś jeszcze pewna, czy warto się zapisać na nasze warsztaty relacyjne. Może Twój problem wydaje Ci się być zbyt duży i skomplikowany.  Rozumiemy te wątpliwości!

Wiemy jednak, że efekty naszych warsztatów przechodzą najśmielsze oczekiwania naszych klientów. Uważają oni czas spędzony na warsztatach- czas intensywnego doświadczania siebie i siebie nawzajem – za sprawdzony skrót do budowania szczęśliwej relacji małżeńskiej.

Dlaczego? Ponieważ doświadczysz wpływu Twojej i przeszłości Twojego męża na Waszą relację. Doświadczysza nie tylko zrozumiesz. Jest to bardzo uwalniające przeżycie, które daje motywację do dalszej pracy nad odbudową relacji. 

Jeśli już od jakiegoś czasu borykasz się z destrukcyjnymi kłótniam, to z pewnością potrzebujesz pomocy „zewnętrznego oka i ucha”, które przeprowadzi Cię przez proces zmiany.

Jeśli jeszcze się wahasz

Nad poprawą relacji potrzebujecie pracować razem. Być może zachętą dla Was obojga będzie informacja, że na naszych warsztatach nie szukamy, kto bardziej, a kto mniej zawinił. To nie o to chodzi, by ktoś wygrał, a ktoś przegrał. Przeciwnie – będziecie mogli odkryć i doświadczyć co takiego dzieje się między Wami- czyli jakie Ty wnosisz zachowania do relacji, a jakie Twój mąż. Bo właśnie spotkanie się tych zachowań tworzy piorunującą mieszankę. Co ważniejsze, to nie jest wina Twoja, ani Twojego męża – po prostu macie określoną historię życia, wychowaliście się wśród określonych wzorców zachowań. Ale możecie świadomie podjąć pracę, by stworzyć relację małżeńską na Waszych warunkach!

Nasze warsztaty zachwycają

Opinie

Otrzymałam dużo nadziei i konkretnych inspiracji. Bardzo ważne dla mnie było uświadomienie sobie, że miłość to nie tylko uniesienie, ale postawa i dar z siebie. A to w naszej sytuacji małżeńskiej jest możliwe.

Marzena

Bardzo dziękuję za możliwość udziału w warsztatach. Dzisiaj mamy 24 rocznicę ślubu… dzięki warsztatom łatwiej mi przejść ten dzień wiedząc dokąd zmierzamy

Jola

Rozjaśniło mi się i poukładało, co trzeba zrobić, żebyśmy byli szczęśliwi ze sobą

Sylwia

Lepiej rozumiem zachowania mojej żony. Na nowo ją pokochałem

Jacek

Lżej mi, jak rozumiem skąd biorą się nieporozumienia między nami. Teraz już wiem, że to nie jest nasza wina. Mam więcej nadziei, że będzie nam ze sobą coraz lepiej

Basia
Przewiń do góry