Jak znaleźć motywację?

Dwie wersje dla Twojej wygody

^

do czytania

KLIKNIJ TUTAJ i odbierz e-book, Możesz go wydrukować lub przeczytać  w dogodnym czasie

do słuchania

KLIKNIJ TUTAJ i pobierz mp3 (rozszerzona forma). Posłuchaj w dogodnym czasie

Małgorzata i Krzysztof Nycz

Pomagamy wszystkim, którzy chcą odbudować swoją relację małżeńską. Uczymy, jak pozbywać się destrukcyjnych kłótni. Pokazujemy, jak konstruktywnie obchodzić się z rozbieżnością zdań i budować bliskość.
Robimy to, bo chcielibyśmy widzieć więcej kobiet i mężczyzn gotowych, by być wzorem dla swoich dzieci. Tworzących zdrowe rodziny, w których umiejętnie pokonuje się różnice zdań, szanuje odrębność, respektuje wolność i uwzględnia potrzeby drugiej osoby.
Wiemy też, że w szkole nikt nas tego nie uczył, a nasi rodzice często byli antyprzykładem. Dlatego już jako dorośli ludzie potrzebujemy się tego nauczyć. Tak po prostu.
Nasze zadanie to dzielić się doświadczeniem małżeńskim i wiedzą psychoterapeutyczną. Selekcjonujemy i zamieniamy ją w praktyczne doświadczenie. Wszystko po to, by każdy mógł doświadczyć zmiany. Prosto i konkretnie.
Czego o nas nie wiesz: od lat kłócimy się, czy na blacie kuchennym można zostawiać nóż upaprany masłem. Konflikt nie został rozstrzygnięty do dzisiaj. Inna kluczowa kwestia dotyczy odkładania rzeczy na swoje miejsce podczas gotowania, a nie po zakończeniu. W tym temacie również nie udało nam się dojść do porozumienia.
Mimo nierozstrzygniętych spraw, my i nasze małżeństwo mamy się dobrze.