POBIERZ DARMOWY PORADNIK

Jak odkryć motywację do pracy nad relacją?

5 PROSTYCH KROKÓW

.

Grasz o wysoką stawkę!

Przez lata bycia razem nosimy w sobie wiele żalów, rozczarowań i zranień. Wkrada się zniechęcenie. Po co się starać? I tak nic z tego nie będzie!

Poznaj 5 prostych kroków. Znajdź swoją motywację. Grasz o wysoką stawkę

Poradnik przygotowaliśmy w dwóch wariantach – jako ebook oraz nagranie mp3. Skorzystaj z obu wersji – nagranie zawiera dodatkowe treści.

Dwie wersje dla Twojej wygody

^

do czytania

Możesz wydrukować lub przeczytać e-book w dogodnym czasie 

^

do słuchania

Możesz przesłuchać mp3 w rozszerzonej wersji w dogodnym czasie

.

Małgorzata i Krzysztof Nycz

Pomagamy wszystkim, którzy chcą odbudować swoją relację małżeńską. Uczymy, jak pozbywać się destrukcyjnych kłótni. Pokazujemy, jak konstruktywnie obchodzić się z rozbieżnością zdań i budować bliskość.
Robimy to, bo chcielibyśmy widzieć więcej kobiet i mężczyzn gotowych, by być wzorem dla swoich dzieci. Tworzących zdrowe rodziny, w których umiejętnie pokonuje się różnice zdań, szanuje odrębność, respektuje wolność i uwzględnia potrzeby drugiej osoby.
Wiemy też, że w szkole nikt nas tego nie uczył, a nasi rodzice często byli antyprzykładem. Dlatego już jako dorośli ludzie potrzebujemy się tego nauczyć. Tak po prostu.
Nasze zadanie to dzielić się doświadczeniem małżeńskim i wiedzą psychoterapeutyczną. Selekcjonujemy i zamieniamy ją w praktyczne doświadczenie. Wszystko po to, by każdy mógł doświadczyć zmiany. Prosto i konkretnie.
Czego o nas nie wiesz: od lat kłócimy się, czy na blacie kuchennym można zostawiać nóż upaprany masłem. Konflikt nie został rozstrzygnięty do dzisiaj. Inna kluczowa kwestia dotyczy odkładania rzeczy na swoje miejsce podczas gotowania, a nie po zakończeniu. W tym temacie również nie udało nam się dojść do porozumienia.
Mimo nierozstrzygniętych spraw, my i nasze małżeństwo mamy się dobrze.