bliskość i oddalenie
stop bezsensownym kłótniom

mini kurs online

Blisko, nie za blisko

Jeśli brakuje ci harmonii w twoje relacji małżeńskiej i chcesz zamienić niekończące się pretensje lub w fochy na bliskość i wsparcie, ten kurs jest dla ciebie!

Podczas kursu odkryjesz, dlaczego brakuje ci bliskości w twoim małżeństwie lub z jakiego powodu masz czasami wrażenie, że dusisz się z jej nadmiaru. Otrzymasz dużo wiedzy i wskazówek, jak możesz się pozbyć konfliktu związanego z różnymi stylami budowania bliskości

W zdrowym rytmie bliskości i oddalenia

Blisko, nie za blisko

Jak to możliwe? Ty potrzebujesz więcej bliskości, a Twój mąż w tym samym czasie chce od Ciebie uciec, żeby nie udusić się z jej nadmiaru. Dowiedz się jak tańczyć taniec bliskości w tym samym rytmie. Odzyskaj równowagę i spokój.

minut wartościowych treści

%

miesięcy dostęp

stop bezsensownym kłótniom

psychoterapeutka i doradca małżeński

Małgorzata i Krzysztof Nycz

Program rozwoju osobistego przygotowaliśmy na bazie naszego doświadczenia małżeńskiego i wiedzy psychoterapeutycznej. Lata temu sami doświadczyliśmy pułapki dominacji i podporządkowania – jedna osoba jest jest nadodpowiedzialna, a druga niezaangażowana, za wolna, nieskuteczna 🙂

Owszem jeszcze czasem powraca stary schemat, ale umiemy sobie z nim doskonale poradzić.

Bazując na naszym doświadczeniu pomogliśmy już wielu kobietom, możemy pomóc także i tobie.

6 lat+ doświadczenia

Od ponad 6 lat pracujemy z małżeństwami i narzeczonymi dzieląc się naszym doświadczeniem małżeńskim i wiedzą psychoterapeutyczną

Pracujemy w duecie

Pracujemy w duecie – psychoterapeutka i doradca małżeński. Dzięki temu korzystacie z męskiego i kobiecego punktu widzenia

Transparentne wartości

Kierujemy się chrześcijańską wizją człowieka, uznając jedność ciała, duszy i psychiki.

Relacje to nasza pasja

Uwielbiamy wręcz dzielić się swoją wiedzą z zakresu budowania relacji opartych na partnerstwie i szacunku.

Małgorzata i Krzysztof Nycz

Blisko, nie za blisko

Być może nie masz pewności, czy warto zakupić kurs online „Blisko, nie za blisko”. Może próbowałaś już różnych rozwiązań i nadal tkwisz w tym samym miejscu. Albo po prostu złości cię to, że znowu ty szukasz rozwiązań, by było lepiej w waszym małżeństwie, a twój mąż nie wykazuje zbytniej inicjatywy. 

Czy lubisz tańczyć? My bardzo lubimy harmonijny ruch i zgrane kroki. Ale zanim zaczęło nam się udawać, próbowaliśmy, testowaliśmy, ćwiczyliśmy. Po co? By mieć radość ze wspólego rytmu bliskości i oddalenia. Tak samo jest w relacji. 

Nasz kurs wyposaży cię w wiedzę na temat różnych stylów budowania więzi. Przekonasz się, czy aby na pewno tańczysz ze swoim mężem ten sam taniec. A może jednak potrzebujecie dostosować kroki, albo może w ogóle wejść na inny rytm?  

Nie wiemy oczywiście, czytwój mąż będzie chciał się zmienić i wspierać cię tak, jak tego pragniesz. Chcemy cię jednak zapewnić, że dzięki temu kursowi zyskasz więcej dystansu do spraw, które dzisiaj odbierają ci radość życia. Po prostu zrozumiesz, że masz wpływ i możliwości, by zbudować bliskość w twoim małżeństwie pomimo różnic między wami.