o nas

więcej o nas

Małgorzata i Krzysztof Nycz

Psychoterapeutka i Doradca Małżeński

Dobrze pamiętamy czas kryzysu małżeńskiego, w którym trwaliśmy przez kilka dobrych lat. Kłóciliśmy się o drobnostki i nie przebieraliśmy w coraz bardziej wymyślnych epitetach. Każdą rozbieżność zdań traktowaliśmy jak cios w serce, odrzucenie i brak szacunku.

W którymś momencie tak zapętliliśmy się w tym procesie, że patrzyliśmy na siebie jak na najgorszych wrogów. To wszystko było dla nas bardzo trudne, a rozwód nie był dla nas dobrym rozwiązaniem.

Dzisiaj cieszymy się przyjaźnią i harmonią. I choć włożyliśmy sporo pracy nad sobą i naszą relacją, mamy świadomość, że ostatecznie to Bóg uzdrawia i wskazuje najlepszą drogę powrotu do miłości i wzajemnego szacunku.

Stworzyliśmy autorską metodę opartą na doświadczeniu małżeńskim i wiedzy psychoterapeutycznej, by dzielić się tylko skutecznymi sposobami na szczęśliwe małżeństwo. Jednym słowem, uczymy tylko tego, co sami skutecznie przećwiczyliśmy na naszej relacji.

Czego o nas nie wiesz: od lat kłócimy się, czy na blacie kuchennym można zostawiać nóż upaprany masłem. Konflikt nie został rozstrzygnięty do dzisiaj. Inna kluczowa kwestia dotyczy odkładania rzeczy na swoje miejsce podczas gotowania, a nie po zakończeniu. W tym temacie również nie udało nam się dojść do porozumienia. Mimo nierozstrzygniętych spraw, my i nasze małżeństwo mamy się dobrze. A nawet z dnia na dzień coraz lepiej. I tak już przez 22 lata.

nasze wartości

Poznaj nasze zasady

Każdy zasługuje na szacunek

Uczymy pary jak położyć kres kłótniom,, by przywrócić równość i szacunek w relacji.

Nie chodzi o to, kto jest winny

Pomagamy małżeństwom wziąć odpowiedzialność za swoją część niedojrzałości w relacji i właśnie nad nią pracować.  

Zmiana to proces

Zachęcamy pary do poszukiwania motywacji, do której będą mogli się odwołać, kiedy zmiana nie przyjdzie w spodziewanym czasie. 

Duchowość jest ważna

Pracujemy holistycznie, zgodnie z zasadą, że człowiek to ciało, emocje, zachowania, ale także sfera duchowa. Ostatecznie to Bóg leczy nasze zranienia i przywraca nam wolność.

Poznaj bliżej nasz Dream team

Mamy różne kompetencje

Nasza różnorodność sprawia, że choć znamy się od lat, nie nudzimy się ze sobą. I choć pracujemy razem, mamy różne kompetencje i talenty. Nauczyliśmy się korzystać z tej różnorodności – w codzienności i pomagając innym. 

w

Psychoterapeutka i Mediator

Małgorzata Nycz

Ukończyłam całościowe czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Warszawskiej Szkole Psychoterapii Gestalt i otrzymałam certyfikat European Association for Gestalt Therapy. Moja praca podlega regularnej superwizji.

Jestem także mediatorem – ukończyłam intensywny kurs mediacji wg Porozumienia Bez Przemocy na Akademii NVC.

Moja praca podlega regularnej superwizji.

Krzysztof Nycz
w

Doradca Małżeński

Krzysztof Nycz

Jestem doradcą małżeńskim. Ukończyłem Wydział Zarządzania na Technische Universität Berlin oraz Studium Małżeństwa i Rodziny na Akademii Katolickiej w Warszawie.

 

Klienci nas cenią

Klienci cenią naszą pracę i zaangażowanie

Dziękuję za wasze zaangażowania i oddanie całego serca w pomoc naszemu małżeństwu. 

Łukasz

Cieszę się i czuję ulgę psychiczhną, bo mogłam powiedzieć co czuję i co ze mną się dzieje w obecności życzliwych terapeutów.

Beata

Na pewno chciałabym w przyszłości kontynuować pracę nad naszą relacją właśnie w tym miejscu

Delfina

Masz pytania? 

Napisz do nas