O nas - RazemNaZawsze
Małgorzata Nycz

Jestem certyfikowanym mediatorem oraz psychoterapeutą w procesie certyfikacji. Moja praca podlega regularnej superwizji. 

Współprowadzę warsztaty dla narzeczonych w oparciu o nasz autorski program „Powołanie i dojrzałość”.

Więcej o mnie:  http://www.malgorzatanycz.pl . 

Krzysztof Nycz

Jestem absolwentem Wydziału Zarządzania na Technische Universität Berlin oraz Studium Małżeństwa i Rodziny na Papieskim Wydziale Teologicznym w Warszawie. 

Od kilku lat prowadzę warsztaty dla narzeczonych “Powołanie i dojrzałość”, których jestem współtwórcą. 

 

Naszym marzeniem jest pomagać innym...

…by budowali szczęśliwe relacje, a ich dzieci wzrastały w dobrych i przyjaznych domach. By było mniej rozwodów, ale też więcej miłości i harmonii wokół nas.

Jesteśmy małżeństwem od ponad 20 lat, mamy pełnoletniego syna.  

Nasza wspólna historia rozpoczęła się już w liceum. W  tym czasie śpiewaliśmy często piosenkę “Sielanka o domu”, w której wybrzmiewała tęsknota za domem pełnym miłości i szacunku do siebie nawzajem. Domem, który będzie azylem i przystanią, gdzie można odpocząć i być w pełni przyjętym. Taki właśnie dom był naszym marzeniem. 

Jesteśmy wdzięczni, że nasze marzenie się spełniło. I choć włożyliśmy w jego realizację sporo pracy nad sobą i nad naszą relacją, to mamy świadomość, że ostatecznie to Pan Bóg uzdrawia. To On przemieniał nasze serca i otwierał nam oczy na miłość. Przepełnia nas wdzięczność, bo otrzymaliśmy wiele. 

Wierzymy, że każdy człowiek zasługuje na szczęśliwe życie, niezależnie w jakiej rodzinie się urodził i jaką przeszłość ma za sobą. Wystarczy podjąć decyzję i wejść na drogę zmiany. 

Kliknij tutaj, by obejrzeć krótki filmik na temat naszej misji

Nasi Klienci mówią o nas:

Otrzymałam dużo nadziei i konkretnych inspiracji. Bardzo ważne dla mnie było uświadomienie sobie, że miłość to nie tylko uniesienie, ale postawa i dar z siebie. A to w naszej sytuacji małżeńskiej jest możliwe.

Marzena

Bardzo dziękuję za możliwość udziału w warsztatach. Dzisiaj mamy 24 rocznicę ślubu… dzięki warsztatom łatwiej mi przejść ten dzień wiedząc dokąd zmierzamy

Jola

Rozjaśniło mi się i poukładało, co trzeba zrobić, żebyśmy byli szczęśliwi ze sobą

Sylwia

Lepiej rozumiem zachowania mojej żony. Na nowo ją pokochałem

Jacek

Lżej mi, jak rozumiem skąd biorą się nieporozumienia między nami. Teraz już wiem, że to nie jest nasza wina. Mam więcej nadziei, że będzie nam ze sobą coraz lepiej

Basia
Przewiń do góry