terapia pary
Małgorzata i Krzysztof Nycz

Rozwój. Jedność. Bliskość. Więź

Terapia małżeńska

Terapia małżeńska jest formą pracy nad Waszą relacji, która jest rozłożona w czasie. Z moją pomocą przechodzicie z sesji na sesję przez Wasze problemy małżeńskie i uczycie się nowego sposobu rozumienia i rozwiązywania konfliktów.
Polecamy rozpocząć pracę nad Waszą relacją w tej formie, kiedy kryzys w Waszym małżeństwie jest tak duży, że więcej jest kłótni i “cichych dni, niż czasu, w którym konstruktywnie ze sobą rozmawiacie.
Sesja terapeutyczna trwa 90 min. Terapię par prowadzimy we dwójkę, co daje równowagę pomiędzy męskim i kobiecym widzeniem świata

terapia pary

Wzmocnienie relacji

Poprowadzimy was krok po kroku i nauczymy mierzyć się z trudnymi tematami zamiast zamiatać pod dywan. Jeśli będzie taka potrzeba zasugerujemy konieczność terapii indywidualnej. 

N

Prowadzimy proces kompleksowo

N

Pracujemy na wzorcach relacyjnych

N

Uczymy budować więź i bliskość

N

Uczymy przebaczać w codzienności

Para dla pary

Terapię małżeńską prowadzimy w parze jako małżeństwo. 

 

90 minut

Jedna sesja trwa 90 minut. Częstotliwość spotkań ustalamy każdorazowo z parą.

stacjonarnie i online

Terapię małżeńską prowadzimy stacjonarnie lub online.

Małgorzata i Krzysztof Nycz

Zapisz się już dziś

Zdajemy sobie sprawę, że jest wiele dobrych miejsc, które oferują pomoc dla małżeństw. Nas wyróżnia to, pomagając innym nigdy nie zapominamy, że ostatecznie to Bóg uzdrawia i wskazuje najlepszą drogę powrotu do miłości i wzajemnego szacunku.

W trakcie terapii odkrywamy wzorce relacyjne wyniesione z domów rodzinnych. Dzięki temu będziecie mogli świadomie wycofać destrukcyjne zachowania i zastąpić je zdrowymi. Jeśli rodzice nie dali wam dobrego przykładu, potrzebujecie się już jako dorośli ludzie nauczyć zasad budowania relacji. 

N

Pracujemy na rzecz waszej relacji

N

Rozmawiamy bez zamiatania pod dywan

N

Uczymy jak rozwiązywać konflikty

N

Wykorzystujemy NVC, czyli komunikację bez przemocy

N

Uczymy, jak radzić sobie z różnorodnością