terapia indywidualna
Małgorzata Nycz

Rozwój. Spokoj. Wpływ. Miłość

Terapia indywidualna

Terapia indywidualna to rodzaj pracy nad sobą, która jest rozłożona w czasie.  Polecamy każdemu, kto cierpi z powodu trudności emocjonalnych lub po prostu chce się rozwijać, by bardziej kochać siebie i swoich bliskich.

Może cierpisz na depresję lub doświadczasz lęków, które zabierają ci radość życia. Może pochodzisz z rodziny, w której jedno lub oboje rodziców nadużywało alkoholu. To wszystko ma swoje konsekwencje w dorosłym życiu i wpływa na twoje relacje i sposób ich budowania.

Zapraszam cię, jeśli czujesz, że zamiotłeś pod dywan kluczowe sprawy i przyszedł czas, by się nimi zająć. 

Żyj pełnią życia

Poprowadzę cię krok po kroku ku większej świadomości samego siebie. Zyskasz świadomość swoich emocji, przekonań i postaw. Pozwolisz, by zepchnięte do piwnicy trudne sprawy ujrzały światło dzienne i przestały cię nękać. Odzyskasz radość życia.

N

Lęki

N

Depresja

N

Zdrowe wzorce budowania relacji

N

DDA/DDD

Rozwój i ulga

Terapię indywidualną prowadzi Małgorzata Nycz. Kieruję się chrześcijańską wizją człowieka.

50 minut

Jedna sesja trwa 50 minut. Spotykamy się co tydzień o stałej, wspólnie ustalonej godzinie. 

stacjonarnie i online

Terapię indywidualną prowadzę stacjonarnie lub online.

Małgorzata i Krzysztof Nycz

Zapisz się już dziś

Zdaję sobie sprawę, że jest wiele dobrych miejsc, które oferują terapię indywidualną. Mnie wyróżnia to, pomagając innym nigdy nie zapominam, że ostatecznie to Bóg uzdrawia i wskazuje najlepszą drogę powrotu do miłości i wzajemnego szacunku.

W trakcie terapii obędziemy wspólnie odkrywać korzenie twojego zranień, które przeszkadzają ci czerpać z życia garściami. 

Często jest tak, że martwimy się naszymi dziećmi i ich nieporadnością w życiu. Nie chcemy się przyznać, że to my, rodzice, powinniśmy się zająć sobą i naszą nieumiejętnością radzenia sobie w konstruktywny sposób z życiem. 

N

Uwolnij swoje serce do miłości

N

Pokochaj siebie i innych

N

Odrzuć wszystkie kłamstwa na swój temat

N

Poznaj swoje potrzeby i komunikuj je

N

Naucz się mówić o trudnych sprawach wprost