dla ciebie

Masz pytania?

dla kogo?

Zapraszamy cię, jeśli:

I

nie panujesz nad emocjami

Wybuchasz, kiedy tego nie chcesz. Nie masz cierpliwości do dzieci i bliskich. Twoje relacje nie wyglądają tak, jak byś tego chciał/a.

I

doświadczasz depresji i/lub lęków

Czasem życie nas po prostu przytłacza i odbiera radość i energię do działania. Nasz organizm pokazuje nam wtedy, że bardzo, ale to bardzo potrzebuje naszej uwagi. Z pewnością są jakieś sprawy i tematy, które domagają się załatwienia i zamknięcia.

I

chcesz się rozwijać

Zdarza się, że rodzice nie dają nam dobrego przykładu, jak budowac zdrowe relacje. Może w twojej rodzinie była choroba alkoholowa, może twoi rodzice się rozstali. A może po prostu opuścili cię emocjonalnie. Jako dorosła osoba nosisz w swoim sercu wszystkie te zranienia. I to one właśnie często stoją na przeszkodzie, by kochać całym sercem i żyć pełnią życia.

Małgorzata i Krzysztof Nycz

Warto pracować nas sobą

Budowanie zdrowych i pełnych miłości relacji to trudna sztuka. Wymaga rozumienia swoich własnych zranień i reakcji na nie. Nie można dać komuś tego, czego samemu się nie posiada. Jeśli nie kochasz siebie, trudno będzie ci bezinteresownie kochać innych. Nie bez powodu podczas awarii samolotu najpierw nakładamy maseczkę tlenową sobie, a dopiero później dziecku. 

Zatem, jeśli twoje dziecko doświacza trudności, najbardziej pomożesz mu pomagając sobie. To właśnie dzieci są najczęściej zewnętrznym papierkiem lakmusowym atmosfery w rodzinie. 

Szczególnie, jeśli pochodzisz z dysfunkcyjnej rodziny, warto sięgnąć po pomoc i przepracować wszystkie trudne sprawy z przeszłości. Dla siebie. Dla małżeństwa. Dla rodziny. 

Małgorzata i Krzysztof Nycz

Terapia indywidualna

Terapia indywidualna

Terapia indywidualna jest formą pracy rozłożoną w czasie, kiedy z sesji na sesję przechodzimy wspólnie przez twoje codzienne problemy i troski. Szukamy źródła tego cierpienia, a ty krok po kroku uczysz się nowego sposobu mierzenia się z życiem. 

To intensywny sposób pracy nad sobą, zarówno ze względu na częstotliwość spotkań, jak i głębokości omawianych tematów. Dzięki temu odkrywasz siebie na nowo, bez tych wszystkich narzuconych ci przez innych ludzi „powinności”. 

Odpowiedzialna za wszystkich?

Przestań być odpowiedzialna za wszystkich i wszystko

Program rozwoju osobistego ONLINE. Kierujemy go do wszystkich kobiet, które chcą nauczyć się skutecznie dzielić odpowiedzialnością. to dokładnie przemyślany proces, dzięki któremu uwolnisz się z pułapki nadodpowiedzialności i przywrócisz równowagę w twojej relacji małżeńskiej.

Bliskość i oddalenie

W zdrowym rytmie bliskości i oddalenia

Mini kurs online wyposaży Cię w wiedzę na temat różnych stylów budowania więzi. Przekonasz się, czy aby na pewno tańczysz ze swoim mężem ten sam taniec. A może jednak potrzebujecie dostosować kroki, albo może w ogóle wejść na inny rytm, żeby przestać kłócić się o brak bliskości i więzi w relacji?