dla par

Masz pytania?

dla kogo?

Zapraszamy was, jeśli:

kłócicie się bezsensownie

To pułapka, w którą wpada dużo małżeństw i czeka zbyt długo, by sie z niej wydostać. Nie czekaj, bo napięcie i niepewność krok po kroku będą was oddalać od siebie.

tęsknicie za więzią i bliskością

Różny styl budowania więzi to kolejna pułapka i powód do destrukcji małżeńskiej. Odbuduj szacunek i bliskość w warszej relacji. 

chcecie szczęścia waszych dzieci

Dzieci uczą się wzorców zachowań obserwując wasze zachowania i wzorują się na nich. Wyposaż je w dobry posag na dorosłość!

Małgorzata i Krzysztof Nycz

Dlaczego warto pracować

Wchodzimy w nasze małżeństwa z różnymi historiami życia, oczekiwaniami, przekonaniami, jak się coś powinno robić, co wolno, a czego absolutnie nie. Nie umiemy sobie poradzić z rozbieżnością zdań – walczymy o rację, władzę, wpływ. Zaczynamy bezsensownie się kłócić, stosujemy szantaż, fochy, pogardę, ciche dni i inne destrukcyjne zachowania. Pojawiają się myśli o rozstaniu, bo przestajemy wierzyć, że zmiana jest w ogóle możliwa.  Mamy dobrą wiadomość . Możecie rozpocząć nowy, bardziej dojrzały etap w waszej relacj. Zamiast rozstania lub tkwienia w nieszczęśliwym związku.

Terapia małżeńska

Terapia małżeńska jest formą pracy rozłożoną w czasie, kiedy z sesji na sesję przechodzicie z pomocą psychoterapeuty przez Wasze problemy małżeńskie i uczycie się nowego sposobu rozumienia i rozwiązywania konfliktów. Polecamy rozpocząć pracę nad Waszą relacją w tej formie, kiedy kryzys w Waszym małżeństwie jest tak duży, że więcej jest tzw. “cichych dni”, niż czasu, w którym konstruktywnie ze sobą rozmawiacie.

Warsztaty małżeńskie

Stop bezsensownym kłótniom

Warsztaty dla małżeństw „Wolni od destrukcyjnych kłótni” oparte o naszą autorską metodę, przynoszą małżeństwu zazwyczaj natychmiastową ulgę i poprawę. Nasze warsztaty to 8 godzin intensywnej pracy, w trakcie których doświadczysz wpływu przeszłości Twojej i Twojego męża na Waszą relację. Doświadczysz, a nie tylko zrozumiesz. Jest to bardzo uwalniające przeżycie, które daje motywację do dalszej pracy nad odbudową relacji.

Osiem spotkań małżeńskich

Kochaj i bądź blisko

Harmonia w relacji jest w zasięgu waszych możliwości, jeśli oboje macie gotowość szczerze zacząć ze sobą rozmawiać. O tym co was łączy i o tym, co przynosi trud w byciu razem.

Nie obiecujemy wam przepisu na idealne małżeństwo, bo takiego nie ma. Zapraszamy was natomiast do budowania związku opartego na wzajemnym szacunku i bliskości.

korzystaj z naszej wiedzy bezpłatnie

Przeczytaj najnowsze wpisy z naszego bloga

Wymiatamy spod dywanu. Cykl podcastów

Wymiatamy spod dywanu. Cykl podcastów

Widzimy potrzebę, by dzielić się wiedzą na temat budowania pięknej i pełnej miłości relacji małżeńskiej. Dlatego też w ramach Funacji Farma Serca przygotowaliśmy dla was cykl podkastów "Wymiatamy spod dywanu, czyli porządki w relacji małżeńskiej".  Niezmiernie rzadko...

Dwudziesta czwarta rocznica ślubu

Dwudziesta czwarta rocznica ślubu

Dzisiaj jest dzień wdzięczności🙏. 24 lata temu postanowiliśmy zaryzykować, by być RAZEM NA ZAWSZE.Mieliśmy po 26 lat. Niezbyt wiele wiedzieliśmy o życiu i różnych pułapkach, w które możemy wpaść jako małżeństwo. Może i lepiej, bo poszliśmy po prostu za zewem miłości....