stop bezsensownym kłótniom
stop bezsensownym kłótniom

sobotnie warsztaty dla małżeństw

Przestań się bezsensownie kłócić

Wyobraź sobie że oboje odpuszczacie i zaczynacie ze sobą normalnie rozmawiać …
… nawet umiecie się przeprosić i rozpocząć od nowa.

Warsztaty „Stop bezsensownym kłótniom” są ważnym krokiem, by zatrzymać destrukcyjną komunikację i wycofać oskarżenia, krytykę, a nawet pogardę.

połóż kres destrukcyjnym kłótniom

Warsztaty są dla was, jeśli:

coraz bardziej oddalacie się od siebie emocjonalnie

Niby razem, a jakby osobno – zaczyna do Ciebie docierać, że jest za dużo tematów, z którymi jesteś zupełnie sama. Samotność i bezradność to uczucia, które coraz bardziej zaczynają Ci doskwierać. I do tego te bezsensowne kłótnie…

unikasz rozmów z obawy, by nie dotknąć drażliwego tematu

Potrzebujesz bliskości i bycia zrozumianą. Chciałabyś dzielić się z mężem swoimi przeżyciami i wspólnie budować plany na przyszłość. Ale często z niewiadomych powodów zwykła rozmowa przeradza się w bezsensowną kłótnie. Po prostu boisz się już zaczynać jakikolwiek temat.

niekończące dyskusje i kłótnie was wyczerpują

Najprostsza sprawa urasta do rangi problemu. Masz wrażenie, że zupełnie się nie dogadujecie. Kłótnia po prostu pojawia się nagle i o byle co.

Czego możesz się spodziewać

8 godzin pracy pod okiem trenerów

kłotnie małżeńskie

Doświadczenie

8 godzin pracy w parze pod nadzorem trenerów.

Ćwiczenia

starannie dobrane ćwiczenia zgodnie z 3 modułami

Intymność

każda para pracuje nad swoim własnym tematem i problemem

Nowy wzorzec

nowy „przepis” na zdrową i partnerską relację małżeńską

stop bezsensownym kłótniom

psychoterapeutka i doradca małżeński

Małgorzata i Krzysztof Nycz

Jesteśmy małżeństwem od ponad 20 lat i mamy dorosłego syna.

Pamiętamy czas, kiedy destrukcyjnie się kłóciliśmy, a dzisiaj, cieszymy się z każdej chwili spędzonej razem. W miłości i przyjaźni. Owszem jeszcze czasem odpalają różne nasze stare szajby, ale umiemy sobie z nimi doskonale poradzić. A co ważniejsze, nie są one groźne dla naszej więzi. Bazując na naszym doświadczeniu pomogliśmy już wielu parom, możemy pomóc także i Tobie.

6 lat+ doświadczenia

Od ponad 6 lat pracujemy z małżeństwami i narzeczonymi dzieląc się naszym doświadczeniem małżeńskim i wiedzą psychoterapeutyczną

Pracujemy w duecie

Pracujemy w duecie – psychoterapeutka i doradca małżeński. Dzięki temu korzystacie z męskiego i kobiecego punktu widzenia

Transparentne wartości

Kierujemy się chrześcijańską wizją człowieka, uznając jedność ciała, duszy i psychiki.

Determinacja

Uważamy, że każde małżeństwo da się uratować, jeśli para wykona niezbędną pracę nad sobą i relacją. 

osiem godzin w pracy pod okiem trenerów

Przestań destrukcyjnie się kłócić!

Warsztaty dla małżeństw to unikalny proces oparty o wiedzę terapeutyczną i nasze doświadczenie małżeńskie. Wszystko to po to, by pomóc Wam wyrwać się ze szponów bezsensownych kłótni.

Jak Wasza przeszłość wpływa na Waszą relację małżeńską

Odkryjecie podświadome wzorce zachowań i różne przekonania wyniesione z domów rodzinnych, które nadal oddziałują na wasze małżeństwo. Zrozumiecie, dlaczego tak trudno jest wam prowadzić dialog oparty na wzajemnym szacunku i miłości.

Diagnoza relacji małżeńskiej "tu i teraz"

Poznasz ogląd twojego współmałżonka na waszą relację małżeńską. Jeśli postrzegacie ją inaczej, to zrozumiesz na czym polega różnica. To bardzo ważny moment, w którym odkryjesz swoje niezaspokojone potrzeby w waszej relacji.

Nowy wzorzec zachowań w małżeństwie

Wypracujecie wasz nowy sposób bycia ze sobą w relacji. Chodzi o taki model zachowań, dzięki któremu oboje będziecie mogli zaspokajać ważne dla was potrzeby i zbudować bezpieczną przestrzeń dla rozwoju waszych dzieci.

klienci polecają warsztaty

Klienci cenią naszą pracę

Te warsztaty okazały się być dla mnie wyjątkową i niespodziewaną przestrzenią na bycie bardziej ze sobą i w sobie, na dostrzeżenie tego, co mna kieruje, jak i dlaczego widzę człowieka, które idzie ze mna przez życie i wreszcie, dały mi konkretne narzędzia do tego, by ta wspólna wędrówka przestała być komunikacyjnym wyzwaniem, a stała się po prostu przyjaznym spacerem. Dzięki podejściu, energii i profesjonalizmowi Małgosi i Krzysztofa, czułam się bardzo zaopiekowana

Beata i Michał

Polecamy serdecznie warsztaty wszystkim małżeństwom, szczególnie tym w kryzysie. To wspaniała forma krótkiej, acz bardzo intensywnej terapii małżeńskiej prowadzonej przez profesjonalistów. Warsztaty pozwoliły nam wniknąć wgłąb siebie i naszego małżeństwa, znaleźć zródło problemów i ciągłych konfliktów. Przeanalizować je, zrozumieć i znaleźć drogę naprawy. Warsztaty skończyliśmy z ogromną dawką wiedzy o sobie, naszych relacjach, a także o wzorcach wyniesionych z rodzinnych domów, które jak się okazuje, mają potężny wpływ na to, jacy jesteśmy obecnie.

agnieszka i Marek

Odbyte warsztaty były katalizatorem przemiany, nad którą pracowaliśmy od ponad 2 lat. Jestem w wciąż pod wielkim wrażeniem zapoczątkowanej transformacji emocjonalnej i komunikacyjnej. Małgosia i Krzysztof pomogli nam dokonać czegoś, co wydawało nam się już nieosiągalne – pozbyć się ciężaru przeszłości w naszej relacji

ania i paweł

Poprzez warsztaty uświadomiłem sobie, że znaczna część moich i żony reakcji emocjonalnych spowodowana jest zranieniami z przeszłości. Ta świadomość pomogła mi spojrzeć na nas bardziej wyrozumiale i szukać rozwiązań zamiast bezsensownie kłócić się w kółko o to samo.

Andrzej, mąż Agnieszki

Warsztaty pomogły mi dostrzec mechanizmy utrudniające tworzenie lepszej relacji z żoną. Zyskałem większą uważność, jak rezygnować z konfrontacji, które ranią drugą stronę. Jestem zachęcony do dalszej pracy nad samym sobą.

Robert, mąż Ani

Cieszę się, że na warsztatach obecność obojga małżonków jest wymagana. Prowadzący dbają o każdego uczestnika indywidualnie, mam na myśli "emocjonalne zaopiekowanie". Na wielu warsztatach byliśmy i stale słyszałam, że muszę wszystko znosić w imię miłosierdzia. Dziś zachowanie mojego męża zostało nazwane "bierną agresją". Po warsztatach czuję ulgę psychiczną, bo mogłam powiedzieć co czuję i co ze mną się dzieje dzięki obecności terapeutów. Dziękuję

Basia, żona Dominika

Fundacja Farma Serca

RazemNaZawsze dla Farmy Serca

Warsztaty prowadzimy dla Fundacji Farma Serca

Jesteśmy współzałożycielami Fundacji  Farma Serca, Holistycznego Centrum Pomocy Małżeństwu i Rodzinie. Jako trenerzy pomagamy parom w odbudowie ich jedności małżeńskiej.

Warsztaty odbywają się w siedzibie Fundacji, dzięki czemu możemy korzystać  z przestrzeni treningowej i gabinetów terapeutycznych.

 

Małgorzata i Krzysztof Nycz

Przystępna cena dzięki warsztatowej formie

Forma warsztatów pozwala uzyskać efekty i jednocześnie zaoszczędzić pieniądze. Spędzisz z nami 8 godzin, a zapłacisz jedynie 650 zł- to zaledwie 25% ceny, którą zapłacilibyście za sesje terapeutyczną z nami 1:1. Oszczędzasz 2000 zł!

Zdajemy sobie sprawę, że jest wiele dobrych i skutecznych warsztaów małżeńskich. Ten warsztat prowadzimy naszą autorską metodą, którą oparliśmy o wiedzę terapeutyczną i nasze doświadczenie małżeńskie.

Może też wszystko chciałeś zrobić inaczej niż twoi rodzice, a jednak wylądowałeś w podobnym miejscu? Jeśli wcale ci się to nie podoba, te warsztaty są właśnie dla ciebie!

8 godzin pod okiem trenerów

Oszczędzisz ponad 2000 zł

Zdrowy wzorzec relacyjny