warsztaty

Stop bezsensownym kłótniom

Stop bezsensownym kłótniom

Jednodniowe warsztaty małżeńskie pozwolą wam rozpoznać destrukcyjne wzorce relacyjne i rozpocząć konstruktywnie ze sobą rozmawiać.

Warsztaty „Stop bezsensownym kłótniom” są ważnym krokiem, by zatrzymać destrukcyjną komunikację i wycofać oskarżenia, krytykę, a nawet pogardę.

Kochaj i bądź blisko

Kochaj i bądź blisko

Osiem małżeńskich rozmów warsztatowych pozwoli wam wzmocnić waszą relację małżeńską. Porzucicie kłótnie i rozpoczniecie budowanie więzi i bliskości.

Harmonia w relacji jest w zasięgu waszych możliwości, jeśli oboje macie gotowość szczerze zacząć ze sobą rozmawiać. O tym co was łączy i o tym, co przynosi trud w byciu razem.

Nadodpowiedzialna?

Przestań być odpowiedzialna za wszystkich i wszystko

Program rozwoju osobistego online dla KOBIET pozwoli ci się uwolnić z pułapki nadodpowiedzialności, dzięki czemu odzyskasz radość i spokój.

To nasz autorski program, podczas którego poprowadzimy cię do podzielenia się odpowiedzialnością z tymi, do których ona powinna należeć.

Sześć modułów starannie przygotowanych treści i dziesięć wyselekcjonowanych ćwiczeń.

Blisko, nie za blisko

W rytmie bliskości i oddalenia

Jeśli brakuje ci harmonii w twoje relacji małżeńskiej i chcesz zamienić niekończące się pretensje lub w fochy na bliskość i wsparcie, ten kurs jest dla ciebie!

Podczas kursu odkryjesz, dlaczego brakuje ci bliskości w twoim małżeństwie lub z jakiego powodu masz czasami wrażenie, że dusisz się z jej nadmiaru. 

Masz pytania?

Napisz do nas