Wymiatamy spod dywanu. Cykl podcastów

utworzone przez wrz 4, 2023porządki w relacji małżeńskiej

podcast

Widzimy potrzebę, by dzielić się wiedzą na temat budowania pięknej i pełnej miłości relacji małżeńskiej. Dlatego też w ramach Funacji Farma Serca przygotowaliśmy dla was cykl podkastów „Wymiatamy spod dywanu, czyli porządki w relacji małżeńskiej”. 

Niezmiernie rzadko się zdarza, że naszą podróż małżeńską rozpoczynamy wyposażeni w zdrowe wzorce budowania relacji. Często nie mieliśmy dobrych przykładów w naszej rodzinie pochodzenie, a w szkole też nas tego nie uczono. Dlatego już jako dorośli potrzebujemy się nadrobić wszystkie zaległości i wyposażyć nasze dzieci w dobre wzorce.

Skorzystaj z naszej wiedzy i doświadczenia, które gromadzimy już od wielu lat. Na co dzień ćwiczymy w naszych relacjach małżeńskich wszystko to, czego uczymy na terapii, kursach rozwojowych i warsztatach. Nie jesteśmy teoretykami, bo nasza relacja małżeńska rozwja się od ponad 20 lat, a to oznacza, że szereg różnych kryzysów mamy już za sobą.

„Wymiatamy spod dywanu, czyli porządki w relacji małżeńskiej”.

Subskrybuj kanał Fundacji Farma Serca i bądź na bieżąco!

Co dwa tygodnie w czwartek będziemy publikować kolejne odcinki.

Obejrzyj na yt: Podcast na youtube

lub posłuchaj na spotify Podcast na spotify

podcast
Dzielimy się wiedzą
Najnowsze wpisy
Przeczytaj nasze najnowsze wpisy i bądź na bierząco.
Dwudziesta czwarta rocznica ślubu

Dwudziesta czwarta rocznica ślubu

Dzisiaj jest dzień wdzięczności🙏. 24 lata temu postanowiliśmy zaryzykować, by być RAZEM NA ZAWSZE.Mieliśmy po 26 lat. Niezbyt wiele wiedzieliśmy o życiu i różnych pułapkach, w które możemy wpaść jako małżeństwo. Może i lepiej, bo poszliśmy po prostu za zewem miłości....